سفارش تبلیغ
صبا
منتظر المهدی(علیه السلام)
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 96 مهر 11 توسط منتظر | نظر بدهید

در حالی که هنوز شش ماه به پایان امسال مانده، سخنگوی دولت از افزایش 10 درصدی حقوق کارمندان می گوید. مسئله ای که اصلا مطلب تازه ای نیست و با توجه به رشد نرخ تورم هر سال اتفاق می افتد. جالب تر اینجاست که دولت پیشاپیش از دستگاههای دولتی خواسته که خودشان 5 درصد از این افزایش بودجه را از هر روشی که بتوانند، تأمین کنند. جای سئوال است که آیا افزایش بودجه ستاد دولت هم همین گونه خواهد بود یا اینکه افزایش حقوق آنها خیلی بیشتر است و تأمین آن هم از طریق دولت انجام خواهد شد؟ شاید هم حقوق این قشر در سال های اخیر به اندازه ای زیاد شده که دیگر نیاز به اضافه شدن ندارد. نهادهایی مثل آموزش و پرورش تا کی باید به سمت تأمین بودجه شان از طریق مردم بروند؟ و به جای توجه به تربیت و آموزش فرزندان این سرزمین، به فکر این باشند که چگونه بودجه هایشان را تأمین کنند؟! مگر وضع اقتصادی زندگی مردم عادی سال آینده خیلی فرق خواهد کرد و بهتر خواهد شد، که روز به روز دولت بیشتر دستش را به سمت آنها دراز می کند؟ چرا دولت نه تنها برای بهبود ضعیت معیشت قشر متوسط و ضعیف از نظر اقتصادی، کاری نمی کند که هر روز از طریقی پول آنها را می گیرد؟! 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 96 شهریور 13 توسط منتظر | نظر بدهید

این روزها عکس های یکی از بازیگران زن به همراه همسرش در فضای مجازی منتشر شده است. عکس هایی از ماه عسل دومین عروسی، از حضور در مشهد و به طور خاص حرم مطهر امام رضا علیه السلام. سئوالی که اینجا ذهن را به خود مشغول می کتد این است که چرا ازدواج و آن هم ازدواجهای بعد از اول عده ای باید این قدر مهم جلوه داده شود مگر نه اینکه اکثر زن و مردها ازدواج می کنند و یا ازدواج کرده اند و واقعا در آن مطلب خاص و جدیدی وجود ندارد. آن هم عکس هایی که نشان از تابو شکنی دارد. گردنبند طلا با آرم الله در گردن خانم می درخشد و حجابی که قرآن و الله می خواهد، در پوشش خانم دیده نمی شود. یا  زن و مرد به حرم امام مهربانی ها وارد شده اند و حتی در آن فضا نیز خانم به حرمت صاحب حرم پوشش مناسب ندارد و خوب این ناشی از غیرت کم مرد هم هست که اجازه می دهد، همسرش اینگونه با چادر باز عکس بگیرد و بعد هم با افتخار در فضای مجازی منتشر شود.

صحبت از عکس هایی که بدون اطلاع از صاحبانش گرفته می شود نیست، صحبت از بی حرمتی به ارزش هایی است که هر روز توسط عده ای در کشور ما بیشتر می شود و کسی هم بویژه از دولتمردان و یا روحانیون دولتی معترض آن نمی شود. انگار نه انگار که دین خدا احکامی دارد و در کشوری با نظام اسلامی، باید اول احکام خدا جاری شود. متأسفانه عده ای دین را از زاویه دید خودشان برای مردم تعریف می کنند و شاید در برهه ای طرفدار حجاب و عفاف و غیرت بوده اند، اما اکنون به خاطر مطامع دنیوی و سیاسی در دفاع از آن دم بر نمی آورند. اکثریت قشر بازیگر هم که گویا گمان کرده اند همه جا بازیگرند که دین خدا را هم به بازی می گیرندو خیلی از مواقع در هتک حرمت به ارزش های دینی  بویژه حجاب پیشگام می شوند.

اینجاست که باید گفت، حواستان را بسیار جمع کنید، بلأخره دیر یا زود مرگ به سراغ شما هم خواهد آمد کما اینکه هم سنگرانتان نیز از آن در امان نماندند. نمی شود جامعه و نوجوان و جوان را به گناه و فساد کشاند و بعد هم دلخوش به پاکی دل و مهربانی خدا بود. زیبایی های ظاهری تان را همانگونه که خدا خواسته است برای همسران و محارم خود به نمایش بگذارید نه اینکه خدا را تنها در حد پلاک گردن و...  و برای برآورده شدن حوائجتان بخوانید و بخواهید که خدا سریع الحساب و سریع الانتقام هم هست. چه بسا با انتشار امثال این عکس ها جوانی را به گناه انداخته و یا خانواده ای را از هم بپاشید و این حق الناس ها قطعا روزی باید جواب داده شود.
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.